Elektros Instaliacijos montavimo ir remonto darbai! | IĮ Gistata | +370 (624) 28589 info@gistata.lt
Elektros instaliacijos montavimo ir remonto darbai
Atliekame elektros instaliacijos montavimo darbus įvairios paskirties objektuose, gyvenamuose namuose, administracinės, gamybinės ir sandėliavimo paskirties patalpose, daugiabučiuose namuose, kaimo turizmo sodybose, viešbučiuose ir pan. Montuojame elektros instaliacija apšvietimui, kištukinių lizdų grandinėms, jėgos paskirstymo grandinėms. Montuojame paskirstymo skydus, jungiklius, kištukinius lizdus, šviestuvus ir visa kita būtina įranga reikalinga saugiam, patogiam ir patikimam elektros instaliacijos ekploatavimui užtikrinti. Tai pat atliekame ir instaliacijos remonto darbus.
Žemos (iki 1000 V) ir vidutinės įtampos (iki 10 kV) perdavimo, gamybos ir skirstymo el. įrenginių montavimo ir remonto darbai
Žemos (iki 1000 V) ir vidutinės įtampos (iki 10 kV) perdavimo, gamybos ir skirstymo el. įrenginių montavimo ir remonto darbai. Montuojame elektros įrenginius reikalingus elektros energijos perdavimui, gamybai ar skirstymui užtikrinti. Montuojame transformatoriu pastotes ir transformatorius, galios jungtuvus, skyriklius, automatinius jungiklius, saugikliu blokus, paskirstymo spintas. Montuojame generatorius rezerviniam maitinimui, atliekame jų paleidimo ir derinimo darbus. Įrengiame valdymo spintas generatoriaus sinchronizavimo darbui su elektros tinklu. Montuojame elektros kabeliu požemines linijas, kabelinius kanalus ir konstrukcijas, oro linijas, oro kabelių linijas.
Gatviu, teritorijų, aikščių, parkų ir patalpų apšvietimo montavimo darbai
Įrengiame lauko apšvietimo tinklus, apšvietimo atramas ir šviestuvus, dekoratyvinius ir akcentinius apšvietimo elementus. Montuojame gatviu, parku, teritoriju ir aikščiu apšvietimo įrenginius. Atliekame situacijos analize ir parenkame optimaliausius sprendimus kokybiškam, ekonomiškam ir efektyviam apšvietimui programinės įrangos pagalba. Montuojame apšvietimo valdymo skydus, diegiame išmanius apšvietimo valdymo sprendimus, montuojame nuotoliniu būdu telemetriniu duomenų nuskaitymo ir apšvietimo valdymo įranga Zigbee, LoRaWAN, Power-line communication (PLC) ir kitų sprendimu pagrindu.
Procesų valdymo ir automatizavimo darbai
Montuojame įvairių stakliu, gamybiniu mašinu ir liniju valdymo spintas ir įranga. Atliekame procesų valdymo ir automatizavimo darbus, montuojame valdymo kabelius, kabelines konstrukcijas, montuojame įvairius daviklius ir prietaisus skirtus procesu optimizavimui, elektros variklius ir pavaras bei visa kita automatikos įranga. Galime įdiegti loginius valdiklius į jau esamas sistemas ir įvairius išmanius valdymo sprendimus padedančius efektyviau valdyti gamybos procesus.
Valdymo spintu projektavimas montavimas ir gamyba
Gaminame įvairius valdymo skydus. Galime pagaminti skydus skirtus gamybos įrengimams ir linijoms, pramonės ir statybos elektrifikuotoms mašinoms valdyti, grūdų ar kitų birių produktų transportavimo, saugojimo bokštu ir elevatorių valdymui bei būklės stebėsenai, biokuro gamybos liniju automatizavimui ir visiems kitiems sektoriams kuriems reikalinga automatika. Montuojame dažnio keitiklius. Atliekame pilna proceso analize ir parenkame optimaliausius valdymo sprendimus. Galime įdiegti SCADA valdymo sistemas į savo gaminamus skydus, o tuo pačiu ir į jūsų gamybos procesa.
Reaktyviosios galios kompensavimo įrenginių gamyba ir diegimas
Gaminame ir diegiame aktyvius reaktyviosios galios kompensavimo įrenginius padedančius taupyti elektros energija ir palengvinančius vidaus elektros tinklo darba. Reaktyviosios galios įrenginiai skirti energetinio efektyvumo ir produktyvumo didinimui (prailgina variklių ir transformatorių eksploatacijos laiką). Subalansuoja tinklą bei mažina kaštus už reaktyvinę energiją žemos įtampos tinkluose. Pagal jūsų pageidavimus ir poreikius parenkame aptimaliausius sprendimus įrenginio maksimaliam efektyvumui užtikrinti.
Specializuoti, Išmanūs sprendimai pramonei ir namams
Galime įdiegti išmanius sprendimus jūsų namams ir verslui kurie apima prietaisų valdymą, prietaisų būklės stebėjimą, iš anksto numatytų scenarijų vykdymą priklausomai nuo išorinių veiksnių, keletos prietaisų apjungimą į vieningą sistemą, prietaisų integraciją į kitas sistemas. Diegiame protingo namo sistemas. IoT (Internet of Things) sprendimai.
Energijos taupymo sprendimai, atsinaujinanti energetika
Dirbame su atsinaujinančios energetikos objektu statybos projektais – biodujų elektrinių, fotovoltiniu saulės elektriniu, vėjo jėgainiu elektrifikavimo ir prijungimo į operatoriaus tinklus projektais. Montuojame kabelius ir kabelines konstrukcijas saulės elektriniu parkams, vėjo elektriniu parkams, kogeneratoriams. Atliekame Nuolatinės įtampos (DC) dalies montavima. Montuojame monitoringo ir automatizavimo sistemas.
Žaibosaugos montavimas ir projektavimas
Montuojame aktyvinės ir pasyvinės žaibosaugos įrenginius pastatams, gamybos bazėms, sandėliams, teritorijoms. Montuojame žaibolaidžius ant pastatų stogų, bokštu, atskirų stiebų ir pan.
Įžeminimo montavimas ir projektavims
Montuojame įžeminimo įrenginius žaibolaidžiams, gyvenamiesiems namams, įvadiniams skydams, buitiniams prietaisams ir visiems kitiems įrenginiams įžeminti. Kalame giluminius elektrodus pneumatiniu kūju todėl pasiekiamas itin didelis gylis, ko pasekoje užtikrinamas minimalus įrenginio užimamas plotas.
Apsauginės ir gaisro signalizacijos montavimo ir projektavimo darbai
Atliekame apsauginės ir gaisro aptikimo signalizacijos montavimo darbus. Montuojame apsaugos sistemu kabelius, daviklius, pultus, mygtukus, sirenas. Montuojame dūmų šalinimo sistemas, uždujinimo daviklius. Montuojame didelių teritorijų apsaugos sistemas, jautrius kabelius, barjerus.
Teritorijų ir/ar patalpų vaizdo stebėjimo sistemų montavimo ir projektavimo darbai
Montuojame vaizdo stebėjimo sistemas, apsaugos kameras, IP kameras, PTZ kameras, įrašymo įrenginius. Galime pasiūlyti sprendinius tiek gyvenamūjų namų vaizdo apsaugai, tiek itin didelių teritorijų stebėjimui.
Elektroniniu komunikacijų montavimo ir projektavimo darbai
Montuojame elektroninės infrastruktūros sistemas, kabelines ryšių kanalizacijas, montuojame vidaus tinklo sistemas, televizinius vidaus tinklus, praėjimo kontrolės sistemas, domofonus, telefonspynes. Atliekame ryšių linijų iškėlimo darbus, naujų ryšių linijų montavimo darbus, montuojame kabelinius kanalus, požeminius šulinius, požeminius vamzdžius. Montuojame ryšio kabelius esamoje ryšių kanalizacijoje. Montuojame šviesolaidžius, šviesolaidiniu kabeliu linijas.
Elektriniu varžų matavimai, elektrotechninės dokumentacijos paruošimas, rangovo akto išrašymas
Atliekame elektriniu varžų matavimus, kabeliu izoliacijos varžos matavimus, įžeminimo matavimus, grandiniu iki įžeminimo įrenginio vientisumo matavimus, trumpo jungimo matavimus, elektros įrenginių izoliacijos matavimus ir visus kitus matavimus reikalingus elektros įrenginių iki 1000V eksploatavimui. Matavimus atliekame moderne ir metrologiškai patikrinta bei sertifikuota įranga. Matuojame 2500V, 1000V megometrais. Sudarome matavimu protokolus. Pateikiame rangovo akta, ruošiame visa elektrotechnine dokumentacija, sudarome elektros įrenginių ir tinklo schemas.
Atsakingo už elektros ūkį funkcijų vykdymas
Atliekame atsakingo už elektros ūki asmens funkcijas nuo 30kW galios ir iki 10kV įtampos elektros įrenginiams. Pildome reikiamus žurnalus, atliekame įrenginių apžiūras, konsultuojame su elektros energetika susijuseis klausimais.
Projektavimas ir susijusios paslaugos
Projektuojame elektros įrenginius, ruošiame gatviu apšvietimo projektus, elektros instaliacijos projektus, statinių elektros inžineriniu sistemu projektus.
Technikos nuomos paslaugos

Nuolatos investuojame ir plečiame savo turimos technikos arsenala. Papildomai galime išnuomoti savo turima technika ar atlikti tam tikrus specializuotus darbus:

  • Mini ekskavatoriaus su operatoriumi nuoma;
  • Auto bokštelio su operatoriumi nuoma;
  • Dyzelinio oro kompresoriaus 5m3/min nuoma;
  • Pneumatinio 22kg atskėlimo kūjo nuoma;
  • Betranšėjinis grunto prakalimas po asfalto ar kitos dangos keliais, įvažiavimais ir pan. (kurmis) iki 110mm vamzdžiams;
  • Požeminiu kabeliu ir vamzdžiu trasų nustatymas ieškikliu;

Pastaba: Technikos nuoma galima tik esant galimybei kada ji nedirba mūsų objektuose. Kiekvienu atveju sprendžiama individualiai pagal esama situacija. Atsiprašome už galimus nepatogumus.